Nuda w ogrodzie? Przełam ją!

Najważniejszym elementem ogrodowej aranżacji są meble, dzięki którym możemy w pełni cieszyć się z każdego ciepłego dnia. Ustawiony na tarasowych deskach zestaw  z drewna zamiast ukojenia i relaksu serwuje Ci ból pleców? Nadgryziony zębem czasu komplet nie prezentuje się już tak dobrze, jak jeszcze kilka sezonów temu? W takim razie najwyższa pora na zmiany! Wydobyć potencjał z Twojego ogrodu pomogą Ci meble z rattanu.

Komplet z rattanu – powiew egzotyki

Wyplatane z egzotycznego surowca meble są niekwestionowanym hitem tegorocznego sezonu. Designerzy coraz chętniej rezygnują z surowych, minimalistycznych mebli i koncentrują swoją uwagę na modelach wykonanych z naturalnych materiałów. I nic w tym dziwnego – nowoczesne meble z rattanu są doskonałym połączeniem ciepłego wzornictwa czerpiącego z egzotycznych kultur z nieskomplikowaną, funkcjonalną formą.

Na dużym tarasie doskonale sprawdzi się komplet składający się z lekkich, plecionych z rattanu krzeseł oraz dużego stołu tekowego.  Meble będą dodawać przestrzeni naturalnego uroku oraz stworzą warunki do spotkań z najbliższymi (wysokiej jakości komplety znajdziesz na stronie vimine.pl).

Stylowa huśtawka na mały taras

Na Twoim tarasie brakuje miejsca na wieloelementowy zestaw mebli? A może szukasz funkcjonalnego wyposażenia na mały balkon? Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych zestawów składających się ze stołów i krzeseł będzie jednoosobowa huśtawka wypełniona miękką, grubą poduchą. Zabudowany mebel może być zamontowany na dwa sposoby – przywieszony na haku bezpośrednio pod sufitem lub ustawiony na stabilnym, metalowym stelażu. Zestawiając huśtawkę z kwiatami posadzonymi w dużych donicach i rattanowymi lampami stworzysz swój własny, rajski zakątek, w którym będziesz mógł oderwać się od problemów, pogrążając się w błogim relaksie.

live url https://galoo.pl/twoj-przedpokoj-mowi-wiecej-niz-myslisz-sprawdz-najnowsze-trendy/ https://aavamobile.pl/klucz-do-eleganckiego-wnetrza-ekskluzywne-meble-loftowe/