Nietuzinkowe meble w naszych ogrodach

Własny ogród czy taras dają wiele możliwości aranżacji – to świetna przestrzeń do tego, aby odpoczywać, spędzać czas w gronie rodziny, organizować przyjęcia na świeżym powietrzu. Chcąc jak najlepiej wykorzystać to miejsce przede wszystkim zastanówmy się nad kupnem nowoczesnych mebli ogrodowych. Jakie komplety cieszą się największym zainteresowaniem? Jakie sprawią, że nasz ogród wyróżni się na tle innych?

Co oferują nam dzisiaj producenci mebli?

Wybór mebli i dodatków outdoorowych jest bardzo szeroki – możemy wybierać pomiędzy meblami opartymi na stelażach aluminiowych, drewnianych. Wśród najczęściej wybieranych wymienia się meble technorattanowe, meble modułowe, meble wykonane z naturalnego rotangu. W ogrodach często stawiamy też oświetlenie, obszerne parasole ogrodowe. Coraz częściej decydujemy się też na zadaszenie naszych tarasów przy pomocy nowoczesnych pergoli. Dzięki nim możemy korzystać z kontaktu z naturą bez względu na pogodę.

Kosze wiszące i leżanki ogrodowe

Chcąc zaaranżować nasz ogród czy taras w sposób nietuzinkowy koniecznie pomyślmy o meblach tworzonych z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Kosz wiszący to ciekawy mebel, który sprawdzi się w ogrodzie, na tarasie, jak i wewnątrz domu. Kosze oparte są na stabilnym stelażu, a kokon pozwala na wygodne ułożenie się wewnątrz i bujanie w obłokach. Wygodne kosze możemy wyłożyć od środka miękkimi poduszkami.

Meblem chętnie wykorzystywanym zarówno w ogrodach, jak i nad brzegiem basenu czy w SPA są leżanki ogrodowe. Wygodne leżanki posiadają regulowane zagłówki, które pozwolą na wygodne opalanie się czy czytanie książki w promieniach słońca. Leżanki uzupełniane są również o funkcjonalne kółka lub podłokietniki, które podnoszą poziom komfortu użytkowania.

.pl https://www.fcbu.org/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-chlodne-wieczory/ tiae.pl