Technorattanowy narożnik tarasowy z fotelami

 

Wśród najchętniej wybieranych mebli ogrodowych wymienia się dzisiaj narożnik tarasowy z fotelami. Wysoka funkcjonalność oraz elegancja takich mebli sprawia, że świetnie sprawdzają się one zarówno na tarasach nowoczesnych, jak i rustykalnych czy w stylu boho. Jak tworzone są narożniki tarasowe? Co warto wiedzieć przed kupnem?

Narożnik tarasowy z fotelami w letniej kompozycji

Wygodna strefa wypoczynkowa na tarasie nie wymaga wyjątkowej oprawy – narożnik tarasowy z fotelami nada przestrzeni estetyki, zapewni komfort, zachęci do częstszego spędzania czasu blisko  natury. Jaki narożnik tarasowy z fotelami wybrać? Wśród licznych opcji warto zwrócić uwagę na komplety technorattanowe – meble te są obecnie oferowane w odświeżonej wersji, idealnie wpisującej się w najnowsze trendy. Meble tarasowe tego typu zachwycą wyglądem, ale też możliwością dopasowania elementów do swoich potrzeb. W rozbudowanych kolekcjach mebli technorattanowych znaleźć można zarówno narożnik tarasowy z fotelami, jak i wygodne leżanki, wiszące fotele w kształcie kokonów. Narożnik tarasowy z fotelami wykonany z technorattanu idealnie wpisze się w przestrzenie nowoczesne, ale też rustykalne czy skandynawskie. Bez wątpienia atutem takich narożników jest możliwość wyboru z szerokiej palety kolorów.

Jak skonstruowany jest narożnik tarasowy z fotelami?

Technorattanowy narożnik tarasowy z fotelami to konstrukcja oparta na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Ten rodzaj konstrukcji odznacza się niską wagą, co jest olbrzymim atutem – fotele można bez trudu podnosić i przenosić z miejsca na miejsce. Wierzch mebli technorattanowych pokrywa syntetyczna plecionka o wysokiej odporności na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie kurzu. Narożnik tarasowy z fotelami warto uzupełnić o funkcjonalny stół kawowy, który pozwoli na podejmowanie gości na świeżym powietrzu.

 

 

gesduo.com -renoma.pl ardenmeble.pl