Meble z drewna sosnowego – modnie, ekologicznie, naturalnie!

Drewniane łóżka, szafy, komody i stoły w wielkim stylu wracają do łask! Architekci wnętrz coraz częściej odchodzą od tanich mebli o wątpliwej jakości na rzecz wyrobów z naturalnego surowca. W efekcie w dobrych sklepach meblowych pojawia się coraz więcej pięknie wykonanych, drewnianych mebli zaprojektowanych w minimalistycznym stylu. Wśród wielu modeli, szczególnie dużą popularnością cieszą się meble z sosny. Dlaczego? Sprawdź!

Zamiast taniej sklejki

Meble z drewna sosnowego charakteryzują się jasną barwą, która doskonale współgra z trendami obowiązującymi w designie. Miłośników naturalnych form kusi nie tylko atrakcyjny, lekki wygląd sosnowych mebli, ale również ich cena, która znacznie odbiega od kosztów, jakie musimy ponieść, kupując meble z drewna egzotycznego, buka czy dębu. Co ważne, tego typu meble docenią alergicy – drewno sosnowe nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu. Przyjemny zapach, wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne i brak konieczności starannej pielęgnacji sprawiają, że drewno sosnowe coraz częściej pojawia się w modnych wnętrzach.

Kupuj u producenta!

Kupno mebli z litego drewna może mocno nadszarpnąć domowy budżet. Zanim udasz się do sklepów w poszukiwaniu wymarzonego łóżka albo szafy, warto sprawdzić ofertę on-line. W sieci nie brakuje sklepów prowadzonych przez producentów, którzy oferują atrakcyjne ceny. Doskonałym przykładem na to, że niska cena może iść w parze z bezwzględną trwałością jest sklep notodo.pl. W rozbudowanej kolekcji znajdziesz starannie wykonane, piękne meble do sypialni w konkurencyjnych cenach. Co więcej, kupując u producenta, możesz wpływać na finalny kształt Twojego zamówienia. Zmiana szerokości łóżka albo obniżenie wysokości nóżek nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

likeplus.waw.pl 4sch.pl mastermedia.info.pl