Kanapa zewnętrzna – wygodny mebel ogrodowy

Szukając inspiracji na zaaranżowanie przydomowej strefy wypoczynkowej, warto zwrócić uwagę na meble takie jak kanapa zewnętrzna. Może być ona elementem większego zestawu, jak również występować pojedynczo i stanowić punkt centralny w ogrodzie czy na tarasie. Jakie rozwiązania proponują topowi producenci?

Funkcjonalna kanapa zewnętrzna na tarasie

Przydomowy taras możemy urządzić na wiele sposobów – meble tarasowe odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci. Kanapa zewnętrzna to propozycja, która pozwoli na odpoczynek blisko natury i zagwarantowanie sobie wysokiego komfortu. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się obecnie kanapy technorattanowe – prezentują się one doskonale, są trwałe, zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Meble technorattanowe dostępne są w rozbudowanych kompletach, przez co możemy dowolnie łączyć konkretne elementy, tworząc autorskie kolekcje, dopasowane do naszych potrzeb. Kanapa zewnętrzna wykonana z technorattanu to mebel lekki i trwały: stelaż wykonano z aluminium zabezpieczonego przed korozją, wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa. Technorattan jest materiałem, który nie płowieje nawet po wielu latach użytkowania. Nieporowata struktura mebla sprawia, że nie wchłania on brudu.

Kanapa zewnętrzna w konstrukcji modułowej

Niebanalną formą aranżacji przestrzeni tarasu czy ogrodu są meble modułowe. Kanapa zewnętrzna zaprojektowana w ten sposób składa się z kilku elementów, które mogą być wykorzystywane razem lub oddzielnie. Meble modułowe pozwolą na kreatywne podejście do przestrzeni i dopasowanie jej do aktualnych potrzeb. Meble takie oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, które pozwalają na bezproblemowe podnoszenie czy przenoszenie elementów.

 

 

https://nowoczesny.pl/ubezpieczenie-assistance-dlaczego-warto-miec-pomoc-na-drodze/ https://amtm.pl/przestrzen-i-styl-jak-hokery-do-kuchni-oraz-meble-loftowe-odmieniaja-wnetrza/ zobacz