Oleje, które zabezpieczą Twój silnik i przywrócą sprawność. Sprawdź ofertę sklepu motoryzacyjnego DbamToMam.pl

Wymiana oleju silnikowego na czas, pozwoli na długą żywotność pracy jednostki napędowej i jej lepsze osiągi. Nie będzie jednak pozytywnego efektu, jeżeli w komorze silnika znajdziemy najtańszy olej na rynku. Silnik samochodu to jego serce, dlatego trzeba o niego dbać ze szczególną starannością, wybierając oleje do silnika najlepszej jakości. W sklepie motoryzacyjnym DbamToMam.pl masz taką możliwość. Zobacz pełny przegląd produktów najlepszych marek na rynku!

Czym kierować się przy wyborze oleju do silnika?

Podczas dokonywania zakupu oleju silnikowego, powinniśmy zwrócić uwagę na jego właściwości, klasę lepkości czy klasyfikację SAE. Nie bez znaczenia mają również opinie kierowców, którzy mają swoje ulubione marki i od lat z nich korzystają w swoich samochodach. Jednym z najpopularniejszych olejów w Polsce używanym przez kierowców jest olej silnikowy 5W40. Preparat ten występuje jako olej półsyntetyczny i syntetyczny. Może on być stosowany przez cały rok. Bez problemu poradzi sobie z uruchomieniem auta w zimie i w lecie. Dzięki innowacyjnej technologii zabezpieczają one silnik przed uszkodzeniami, dokładnie smarując każdą część elementów jednostki napędowej. Olej silnikowy 5W40 zalecany jest najczęściej do samochodów diesla. 

DbamToMam - miejsce, gdzie kupisz najlepsze preparaty do samochodu

W jednym sklepie internetowym zebraliśmy najlepsze marki chemii, kosmetyków, olejów i akcesoriów samochodowych od znanych producentów.Sklep Dbamtomam - oleje i środki do pielęgnacji samochodu - zapewnia dostęp do produktów dla pasjonatów dbania o swój pojazd. Dzięki nim rzadziej będziesz odwiedzać mechanika. Sprawdź je teraz i ciesz się sprawniejszym pojazdem na co dzień. Przekonaj się o jakości produktów DbamToMam i zobacz na własne oczy jak one działają. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów i zabezpiecz swoje auto na lata. Popraw jego osiągi i wygląd za sprawą markowych środków do jego pielęgnacji.