Zabudowa łazienki? Na wymiar!

Łazienka jest pomieszczeniem dosyć problematycznym, bo raz zaprojektowana jest wyjątkowo ciężka do przemeblowania. Przyłącze wodne, przyłącze kanalizacyjne, gniazdka, oświetlenie... to wszystko można oczywiście zmienić, ale o ile w kuchni wystarczy kuć w ścianach i zaszpachlować dziury, tak tutaj skończy się wymianą wszystkich płytek.

Meble na wymiar Warszawa - w pełni odnowiona łazienka

Jeżeli już została podjęta decyzja o re aranżacji łazienki trzeba przygotować się na gruz w domu. Potłuczone płytki, hałas, wszechogarniający kurz, materiały budowlane w korytarzu w postaci nowych płytek, armatury i bibelotów, które zwykle kupuje się dużo za wcześnie.Można wtedy jednak przenieść gniazdka elektryczne, przesunąć kompakt WC i całkiem ukryć je w ścianie dzięki zabudowie karton-gips, oraz chociażby zamontować nowe źródła światła, czy nawet ułożyć w warstwie kleju matę elektryczną, która będzie ogrzewać podłogę.

Meble na wymiar Warszawa - w pełni zabudowana łazienka

Kiedy przyłącza są już przeniesiona, a miejsce gniazdek dobrze przemyślane, podłoga i ściany zostają pokryte płytkami, WC wolnostojące zamienia się w WC wiszące, wystające ze ściany, a kolejnym krokiem jest już tylko fugowanie i zawieszenie oświetlenia warto zastanowić się nad szafkami.Kolorystyka jest sprawą bardzo istotną, a jeśli kafelki zostały zaprojektowane w stonowanych barwach, to jeśli chodzi o szafki wolno naprawdę dużo. Najważniejszy jest pomiar i ogólna wizja, czego potrzeba w tym konkretnym pomieszczeniu. Szafka pod umywalkę, szafka na pralkę, szafki ścienne, czy słupki?

Meble na wymiar Warszawa - profesjonalista poszukiwany.

Jeśli projektant nie został wynajęty od początku, warto to zrobić na etapie projektowania zabudowy do przechowywania. Profesjonalista robi to na co dzień i po wysłuchaniu wymagań klienta weźmie się do pracy oferując nam świetny plan i kontakt do firmy, która może go zrealizować. Wybrana firma przyjedzie na miejsce, pomierzy pomieszczenie, obejrzy projekt i współpracując z projektantem stworzy wymarzoną łazienkę, w której będzie się spędzało czas z przyjemnością.Być może łazienka do zabudowy jest mała, ale wykorzystując opcję mebli na wymiar można wykorzystać każdą wnękę, nawet najmniejszą i zabudować ją tak, żeby optycznie pomieszczenie jeszcze powiększyć, jednocześnie zyskując skrytkę na kosmetyki lub chemię.Samodzielne wykonanie zabudowy łazienki jest wręcz niewykonalne. Do niektórych pomieszczeń naprawdę potrzeba fachowej pomocy, dlatego nie należy się długo zastanawiać.

Więcej informacji znajdziesz na stronie meble na wymiar warszawa - http://bbmeble.pl.

Industrialna półka typu loft do łazienki https://hankasa.com.pl/waska-konsola-w-przedpokoju-jak-polaczyc-funkcjonalnosc-z-estetyka/ https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/