Videofilmowanie wesel - czy warto zatrudnić profesjonalistę?

Videofilmowanie wesel - czy warto zatrudnić profesjonalistę?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy warto inwestować pieniądze w profesjonalne usługi wideofilmowania. Zwłaszcza, gdy przyjaciel proponuje, że wykona dla nas film całkowicie bezpłatnie.

Jeśli Wasz weselny budżet pozwala opłacić usługi kamerzysty, nie wahajcie się.
Nagranie wideo jest jedyną poza zdjęciami wizualną pamiątką weselnego przyjęcia. Nie ulega wątpliwościom, że jego forma i jakość powinny być na najwyższym poziomie.
Choć filmy z wesela często jawią się nam jako wielogodzinne, nudne nagrania, takie realia odeszły już do lamusa. Profesjonalny kamerzysta na wesele jest w stanie wyczarować jedyną w swoim rodzaju pamiątkę w postaci filmu, do której będziemy wracać przez długie lata.

Chętny do pomocy kolega – choć zrealizuje film całkowicie bezpłatnie – nie ma przecież należytego obycia z kamerą, nie posiada umiejętności montażu i nie zna odpowiednich technik. Efekt jego pracy, choć darmowy z pewnością nie będzie tak dobry jak w przypadku profesjonalisty.

Videofilmowanie wesel – ile to kosztuje?

Wiele par rezygnuje z usług wideofilmowania z obawy przed wysoką ceną. Czy mają rację? Jak kształtują się obecnie ceny takich usług?
Ich ceny mogą różnić się od siebie nie tylko w zależności od miasta, ale również w zależności od konkret go kamerzysty.
Trzeba przyjąć jednak, że wideofilmowanie ślubu i wesela będzie kosztować młodą parę od 1200 zł w górę.
Cena może być znacznie wyższa, jeśli zażyczycie sobie specjalnych usług, np. realizacji teledysku czy nagrania dodatkowych podziękowań dla gości lub rodziców. Zanim zdecydujesz się na wybór kamerzysty upewnij się także, że cena zawiera również montaż. Jeśli cena usługi jest niewielka, z reguły jest to koszt samego nagrania.
Cena może być nieco niższa, jeśli zamiast filmowania wesela i ślubu zdecydujecie, że kamerzysta przyjedzie wyłącznie na przyjęcie weselne. Czy takie rozwiązanie ma sens? Jak najbardziej! Wszystko zależy tu jedynie od Waszych preferencji i wysokości budżetu.

https://gazetastonoga.pl/gazowy-ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-wydajnosci-i-stylu/ https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ https://abuya.pl/ekskluzywny-design-w-twoim-zasiegu-meble-loftowe-do-salonu-i-wiecej/