Stylowo pomiędzy kuchnią a salonem

Salon przechodzi płynnie w kuchnię, która swoją elegancką prezentacją przypomina z kolei salonowe wnętrze. Dodatkowo pomieszczenia te mogą swobodnie przechodzić w taras, na którym znajdują się przepiękne meble ogrodowe przypominające zupełnie wyposażenie ekskluzywnych wnętrz. Kolejne strefy domowo-ogrodowe łączą się ze sobą w perfekcyjny sposób, a nowoczesne meble takie połączenia umożliwiają. Urzeczywistnienie całościowej aranżacji  okazuje się bardzo łatwe, gdy dysponujemy stylowymi meblami. Odpowiednimi do wielu pomieszczeń.

Wyszukany styl regałów drewnianych

Na stronie notodo.pl prezentuje się szereg mebli, które perfekcyjnie urządzą także wszelkie strefy przejściowe. Warto zwrócić uwagę chociażby na regały drewniane, które z powodzeniem mogą stanąć zarówno w salonie jak i w niebanalnej kuchni. Jako rama dla kompozycji kwiatowych czy jako biblioteczka podręczna. Nowoczesne wnętrza unikają jednoznaczności. Meblując je regałami drewnianymi, osiągniemy efekt wielowymiarowości. Meble tego rodzaju to przedmioty designerskie, często wręcz zaskakujące od strony formalnej jak dzieła sztuki użytkowej.

Gdzie jest miejsce na meble tapicerowane?

Przyzwyczailiśmy się do tego, że strefą dla mebli tapicerowanych jest salon, ewentualnie sypialnia. Tymczasem małą sofę dwuosobową warto ustawić pomiędzy kuchnią a salonem, w przedpokoju albo po prostu we wnętrzu kuchennym. Podobnie jak fotel. W ten sposób stworzymy taki przyjemny zakątek do posiedzenia w przytulnej kuchni, eleganckiej, stanowiącej stylistyczne przedłużenie salonu.

Dzieła sztuki

Spójność i płynność całego mieszkania czy domu stworzą także wszelkie dzieła sztuki. Obrazy, fotografie, malunki na drewnie, rysunki, plakaty, grafika. Na takie rzeczy miejsce znajdzie się wszędzie, w każdym zakamarku. Przedpokój udekorowany sztuką stanie się doskonałym łącznikiem pomiędzy salonem a niebanalnie zaaranżowaną kuchnią.

dge-o-rama.com Drewniano stalowy hoker w stylu loft ekatsearch.com