Stojak drogowy – nowinki z branży budowlanej

Firmy przeprowadzające remonty nawierzchni muszą stosować się do rygorystycznych zasad. Zanim wymiana nawierzchni czy poszerzenie pasów ruszą na dobre, należy stworzyć plan tymczasowej organizacji ruchu. Projekt musi zostać zatwierdzony przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Ważne jest, aby nowa organizacja ruchu była poprowadzona w taki sposób, aby nie zagrażała bezpieczeństwu kierowców i pieszych. Do prawidłowego oznakowania jezdni i pobocza używa się urządzeń BRD. Znaki, tablice, pachołki i ogrodzenia muszą zostać umieszczone w specjalnych bazach. Jaki stojak drogowy najlepiej spełni swoje zadanie? Sprawdź!

Stabilny stojak drogowy – STOP dla prowizorycznych obciążeń

Stojak drogowy zaprojektowany został w jednym celu: aby ułatwiać montaż pionowych oznaczeń. Stabilne, solidne podstawy wypierają prowizoryczne obciążenia tworzone z worków z piaskiem czy betonowych bloków. Starannie zaprojektowane bazy ściśle przylegają do podłoża. Ich szeroka podstawa sprawia, że znak nie chwieje się nawet podczas bardzo wietrznej pogody. W podstawach drogowych znajdują się uniwersalne otwory montażowe o zróżnicowanej wielkości i kształcie. Pasują one do większości standardowych znaków i tablic używanych w naszym kraju, dzięki czemu bazy mają uniwersalny charakter. Chcesz zabezpieczyć wielkogabarytową tablicę albo reklamę? Żaden problem – bazy łączone są modułowo. Kilka szybkich ruchów wystarczy, aby bez żadnych narzędzi stworzyć dużą platformę.

Znak umieszczony na stojaku nie przekręca się i nie przewraca. Bazy wykorzystywane są do montażu oznaczeń stałych oraz tymczasowych. Stosowane są na jezdniach, lotniskach czy placach budowy.

Łatwy transport

Transport, montaż i składowanie podstaw nie jest żadnym wyzwaniem. Nowoczesne modele można układać jeden na drugim, przez co zajmują niewiele miejsca.

Stojak drogowy z recyklingu

Nowoczesne stojaki oferowane przez polskiego producenta są nie tylko funkcjonalne, ale również przyjazne planecie. Do ich produkcji wykorzystane są odpady, a dokładniej – izolacja przewodów. Po ich przetworzeniu producent otrzymuje wytrzymałe PCV – ekologiczny materiał o dużej odporności na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne.

lpo.pl obat-polska.pl rs-gisor.org