Spacerówki – jakie rozwiązania są teraz na czasie?

Wózki dziecięce powinny zapewniać wygodę maluszkowi i rodzicowi, doskonale się prezentować, a ich konstrukcja powinna umożliwiać łatwe przetransportowanie w bagażniku samochodu… Producenci dwoją się i troją, aby spełnić rosnące oczekiwania rodziców. Jakie wózki cieszą się największą popularnością wśród opiekunów ceniących jakość, design i funkcjonalność? Sprawdź nasze propozycje!

Wózki  wielofunkcyjne funkcjonalne przez lata

Niemal wszystkie czołowe marki posiadają w swoim katalogu przynajmniej jeden modelu wózka wielofunkcyjnego – nowoczesnego urządzenia łączącego w sobie funkcje dużej gondoli, nosidełka oraz spacerówki. Rodzice chętnie wybierają tego typu wózek z czysto praktycznych powodów.  Inwestując w wielofunkcyjne urządzenie, zyskują uniwersalny wózek, który będzie służył dziecku od pierwszych dni do trzeciego roku życia. Modele 3w1 przeważnie charakteryzują się niską wagą, składaną konstrukcją i zawierają szereg dodatkowych akcesoriów (torbę na drobiazgi dla rodziców, budkę wyłożoną materiałem pochłaniającym promieniowanie UV, ciepły śpiworek.

Spacerówki do zadań specjalnych

Młodzi rodzice z powodzeniem łączą swoje pasje z opieką nad małym dzieckiem. Ogromną popularnością wśród aktywnych mam i ojców cieszą się spacerówki osadzone na większych, pompowanych kołach. Nowoczesne modele na tle standardowych wózków z plastikowymi kółkami o niewielkiej średnicy wyróżniają się bardzo dobrą amortyzacją oraz lekkością prowadzenia. Spacerówki z pompowanymi, skrętnymi kołami sprawdzą się doskonale nie tylko na miejskich ulicach, ale również nierównym podłożu – kamienistej drodze, leśnej ścieżce, pagórkowatej łące.