Opinie o oknach Internorm – poznaj największe zalety produktów renomowanej marki

Internorm jest austriackim producentem okien i drzwi klasy premium. Innowacyjne technologia i design wyznaczający trendy na rynku docenili również polscy klienci. Pokaźna grupa inwestorów stawiających domy prywatne i obiekty użyteczności publicznej decyduje się właśnie na przeszklenia z oferty austriackiego producenta. Chcesz poznać opinie o oknach Internorm? Oto one!

Popularne opinie o oknach Internorm: ciepły i cichy dom

Opinie o oknach Internorm publikowane w sieci przez klientów są jednoznaczne. Produkty producenta cenione są przede wszystkim za doskonałe parametry techniczne. Internorm specjalizuje się w produkcji innowacyjnej stolarki okiennej dostosowanej do restrykcyjnych wymogów budownictwa pasywnego. Okna osiągają  ekstremalnie niski współczynnik przenikalności cieplnej Uw na poziomie około 0,6 W/m2K. Okna są szczelną barierą dla ogrzanego wewnątrz domu powietrza i chłodnych podmuchów z zewnątrz. Wybierając okna Internorm, możesz cieszyć się optymalnym komfortem cieplnym w domu przez cały rok. Ponadto, montując nowoczesne okna, oszczędzasz pieniądze. Szybko przekonasz się, że rachunki za ogrzewanie będą wyjątkowo niskie.

Współczynnik Uw to nie jedyny parametr przykuwający uwagę ekspertów. Okna renomowanego producenta tłumią uciążliwe dźwięki dobiegające z zewnątrz, dlatego polecane są osobom mieszkającym w dużych miastach, przy ruchliwych ulicach czy w pobliżu torów kolejowych. Co ważne, okna i drzwi objęte są aż 10-letnią gwarancją i 30-letnim wsparciem serwisowym.

Okna piękną dekoracją budynku i wnętrz

Na liście zalet okien Internorm nie może zabraknąć modnego designu. Okna osadzone w wąskich ramach z drewna, PCV oraz drewna i aluminium wpisują się w najświeższe trendy architektoniczne.

 

 

https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/ https://atmlive.pl/niezapomniane-chwile-na-tarasie-odkryj-tajemnice-ogrzewania-gazowego/ zobacz wiecje