Materace Hilding. Szwedzka jakość od 1939 roku

Materace Hilding to połączenie skandynawskiego wzornictwa i przekazywanej z pokolenia na pokolenie pasji. Od skromnego warsztatu założonego w 1939 roku na południu Szwecji po wielkie fabryki na całym świecie - firma Hilding Anders odniosła sukces w swojej branży. Dziś łóżka i materace Hilding to różnorodna oferta, w której każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie.

Co wyróżnia materace Hilding?

Niezmiennie od niespełna 100 lat założenie firmy jest proste - materace Hilding mają zapewniać zdrowy i regenerujący sen. Taki, który pozytywnie wpłynie na jakość codziennego życia i pozwoli cieszyć się zdrowiem na długo.

Idealne dopasowanie

W projektach szwedzkich materacy ważna jest ergonomia. Mają one idealnie dopasowywać się do kształtu ciała i kręgosłupa. W ten sposób zapewniają komfort snu, dbają o zdrowie i samopoczucie klientów. Materace Hilding to wiele różnych produktów o odmiennych materiałach i technologiach. Wśród nich znaleźć można materace dla dzieci, dla dorosłych i dla seniorów, miękkie i twarde, wykonywane z syntetycznych materiałów oraz z tych naturalnych.

Materiały łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu

Materace Hilding wyróżniają przewiewne materiały, które uniemożliwiają rozwój pleśni i grzybów na skutek zbierającej się pod materacami wilgoci. Mają one pozytywny wpływ również na alergików i dzieci - stosowane w materacach materiały są antyalergiczne. Cyrkulacja powietrza nie tylko odprowadza wilgoć, ale i przyczynia się do komfortu termicznego.

Niełatwo jest czasem zadbać o właściwą higienę materaca i wyczyścić go bez sięgania po profesjonalną pomoc. Materace Hilding rozwiązują ten problem poprzez przemyślane projekty i technologie.

Trwałe i przyjazne środowisku rozwiązania

Wysoka jakość wykonania przekłada się na wytrzymałość materacy oraz ich trwałość. Surowce stosowane przy ich produkcji przechodzą wcześniej szereg testów, których zadaniem jest zapewnić jak najdłuższe korzystanie z nich. To wpływa na zadowolenie użytkowników i dba o środowisko. Ponadto, materace Hilding tworzone są bez użycia szkodliwych dla środowiska substancji.

Skandynawskie wzornictwo

Skandynawia słynie ze świetnego wzornictwa. Projektów nie tylko zachwycających wizualnie, ale również funkcjonalnie. Podobnie tworzone są materace Hilding, których proces tworzenia uwzględnia potrzeby przyszłych użytkowników. W ofercie Hilding znajdziesz więc różnorodne propozycje, materiały, wzory i kolory.

Materace Hilding – przegląd oferty

Produkty Hilding Anders dostępne są dziś w ponad 60 krajach na świecie. Ich sprzedaż odbywa się również w Polsce. Materace Hilding, przez lata działalności firmy, zostały dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. W ofercie znaleźć można między innymi:

  • Materace piankowe należące do najpopularniejszego rodzaju materacy na świecie. Cechuje je wysoki poziom elastyczności, dzięki któremu materac piankowy Hilding dopasowuje się do kształtu ciała i krzywizn kręgosłupa. Jest lekki i wygodny do użytkowania na co dzień. Dostępny w zróżnicowanej twardości.

 

  • Materace kokosowe polecane osobom preferującym podwyższoną twardość materaca, a zarazem dobrą jego sprężystość i dopasowanie. Materace Hilding łączą sztywną matę kokosową ze sprężystością lateksu.

 

  • Materace lateksowe są elastyczne i oddychające. Dopasują się do ciężaru i kształtu ciała, będąc przy tym wytrzymałe na odkształcenia. Lateks jest materiałem antyalergicznym i przeciwgrzybicznym, przez co zalecany jest dla alergików. Materac Melody, flagowy produkt w tej kategorii, ma aż 7 stref twardości.

 

  •    Materace dziecięceto produkty tworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach. Wyróżnia je nie tylko dostępność mniejszych rozmiarów, ale również wykonanie ze zdrowych i bezpiecznych dla dzieci materiałów. W ofercie znajdziemy między innymi nieprzemakalny materac dziecięcy Hilding Dobranocka wykonany z przewiewnej pianki, Kołysanka - dwustronny materacyk będący połączeniem pianki i kokosu z dodatkiem lateksu - i Safety Smyk o kształcie łódeczki, sprężysty i elastyczny, a zarazem odpowiednio twardy.
live url me-project.org https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/