Majówka z dala od zgiełku miasta!

Majówka to dla Polaków czas na odpoczynek, zaczerpnięcie świeżego powietrza. Zazwyczaj nasze majówkowe plany wiążemy ze spotkaniami ze znajomymi, organizowaniem grilla, spacerami, wypoczynkiem. Jak spędzić majówkę nietuzinkowo i niedrogo? Najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się za miasto, gdzie znajdziemy ciszę, spokój i wiele atrakcji!

Wypoczynek niedaleko Warszawy

Nie musimy wyjeżdżać na drugi koniec Polski, aby odpocząć od codzienności. Mieszkańcy Warszawy powinni wiedzieć o tym najlepiej – w niedużej odległości od stolicy znajduje się bowiem znany i ceniony zbiornik Zalew Zegrzyński, służący przede wszystkim jako arena dla sportów wodnych. W tej okolicy odpoczynek na pewno będzie udany! Zalew Zegrzyński to olbrzymi akwen, którego brzegi zaaranżowano pod eleganckie plaże. To właśnie tutaj majówka zasmakuje nam najbardziej. Aby jednak odprężyć się całkowicie polecamy wybrać jeden z licznych hoteli lub pensjonatów i zameldować się na kilka dni. Gwarantujemy, że uda nam się zrelaksować i wyciszyć. Jednym z ciekawszych miejsc blisko zalewu jest Windsor Hotel. Położony w cichej okolicy, luksusowy oraz oferujący swoim gościom najlepsze rozwiązania – to strzał w dziesiątkę. Szczegóły oferty hotelu znajdziemy na stronie windsorhotel.pl. Na gości hotelu czekają przygotowane pokoje z pełnym wyposażeniem, jak również możliwość korzystania ze strefy SPA, restauracji, bistro. Odpoczynek w takich warunkach z pewnością wpłynie pozytywnie na nasze samopoczucie.

Aktywne spędzanie czasu

Bliskość jeziora oraz lasów powinna być dla nas motywatorem do aktywnego spędzenia wolnych dni. Możliwości jest naprawdę wiele: możemy spacerować, uprawiać jogging, jeździć na rowerze, pływać łódkami czy kajakiem. Warto także odwiedzić lokalne restauracje i skosztować tutejszych przysmaków.

 

ekatsearch.com Barowy stół kuchenny i dwa taborety zobacz wiecje