KOMPLEKSOWY BOOKING ENGINE

Posiadanie specjalnego oprogramowania dla hoteli, przy aktualnych uwarunkowaniach rynku wyjazdów wypoczynkowych, stanowi właściwie niezbędnik dla każdego, kto chce uszczknąć dla siebie kawałek systematycznie rosnącego tortu turystyki. Internet daje po prostu mnóstwo nowych możliwości, również w dziedzinie bezpośredniej sprzedaży pokoi i pakietów pobytowych. Główną rolę odgrywa tutaj umieszczany na stronach www moduł na rezerwacje online, stanowiący integralny element programu hotelowego.

Pełnoprawna recepcja w internecie

Tego rodzaju narzędzia powinny dysponować tzw. booking engine’em, sprawiającym że dla potencjalnego klienta cały proces rezerwacji przebiega sprawnie, szybko i bezproblemowo. Tak samo wygląda to od strony hotelarza - nowa rezerwacja automatycznie wpada na grafik dla recepcjonistów, a program hotelowy zawsze natychmiastowo i 24 godziny na dobę aktualizuje dostępność pokoi i terminów dla wszystkich kanałów sprzedaży. Nieważne, skąd przychodzi potencjalny gość, nie ma technicznej możliwości wystąpienia overbookingu.

Dobrze skonfigurowany booking engine spokojnie można porównywać do wirtualnej, za to działającej na okrągło recepcji online. Kontaktu z człowiekiem nie można zastąpić na poziomie relacji społecznych, ale już w dziedzinie szeroko rozumianego handlu i dostępu do usług jest to jak najbardziej wykonalne.

live url https://dajplus.pl/kiedy-przemysl-spotyka-dom-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/