Jakie zadaszenie przy domu wybrać?

Wypoczynek blisko domu to dzisiaj doskonała alternatywa dla dalekich i kosztownych wyjazdów. Okazuje się, że wystarczy skrawek ogrodu czy też niewielki taras, aby móc odpoczywać lepiej i bliżej natury. Wśród rekomendowanych rozwiązań wymienia się zadaszenie przy domu – nowoczesna pergola zachwyci nas pod wieloma względami i da możliwość pełniejszego relaksu. Jak to możliwe?

Zadaszenie przy domu – pergola wykonana z trwałych materiałów

Zadaszenie przy domu to dzisiaj nowoczesna pergola, wykonana z trwałych materiałów zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Konstrukcja pergoli wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo – elementy te łączone są modułowo, przez co samo wznoszenie zadaszenia nie sprawia żadnego problemu. Konstrukcja posiada zintegrowaną rynnę dachową – to rozwiązanie sprawia, że deszczówka odprowadzana jest poza obręb pergoli. Dach tworzy się z aluminiowych listew, które mogą być obracane wokół ich własnej osi – to rozwiązanie sprawia, że użytkownik samodzielnie decyduje o ich ułożeniu oraz o tym, jak wiele światła słonecznego wpada pod pergolę. Zadaszenie przy domu ochroni nas zarówno przed słońcem, jak i niespodziewanym deszczem – listwy w pozycji całkowicie zamknięte tworzą szczelny dach. W czasie upałów dach nie nagrzewa się, więc w jego cieniu panuje przyjemny chłód.

Zadaszenie przy domu i meble wypoczynkowe

Chcąc stworzyć funkcjonalne miejsce wypoczynkowe zadaszenie przy domu uzupełnijmy odpowiednimi meblami ogrodowymi. Meble ogrodowe pozwolą na pełen relaks! Ich szeroki wybór pozwoli nam wybrać modele dopasowane idealnie do naszych potrzeb. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się dzisiaj technorattanowe sofy narożne, jak również wygodne fotele czy stoliki kawowe. Dużym zainteresowaniem cieszą się także leżaki do opalania.

 

 

https://gethotels.pl/ogrzewacze-na-taras-niezbedny-dodatek-do-twojego-domu/ https://emtec-group.com.pl/polaczenie-przeszlosci-z-przyszloscia-unikalnosc-mebli-loftowych/ live url