Globalna platforma płatności

Chyba już nikt nie wyobraża sobie życia bez przelewów internetowych. Bez konieczności odwiedzania banków - nie tylko co miesiąc, jak to bywało w niektórych przypadkach. Zdarzało się i tak, że niektóre osoby musiały kilka razy w tygodniu udawać się na pocztę, do banku, aby móc spłacić swoje zobowiązania finansowe.

Międzynarodowy dostawca usług płatniczych

Dużo mówi się ostatnio o Airwallex fintech business solutions - o czymś, co według słów niektórych osób ma w znaczący sposób ułatwić dokonywanie płatności. A to dzięki rozwiązaniom, jakie proponuje firma Airwallex, jaka nawiązała ostatnio współpracę z 10Clouds. Dwa giganty, które dzięki swoim dążeniom chcą sprawić, że usługi płatnicze przeniosą się na zupełnie inny, lepszy poziom.

Poprawa wydajności

Co ma na celu taka współpraca? Głównym założeniem jest poprawa wydajności i płynności produktów, jakie dostarczane są na co dzień przez 10Clouds. Co dalej za tym idzie, będą one jeszcze lepiej funkcjonować, przynosząc tym samym zadowolenie klientów i…większe zyski. Zadowoleni inwestorzy będą dalej polecać usługi 10Clouds i Airwallex, więc pojawią się kolejne, zyskowne zlecenia.

Dlaczego Airwallex?

Bo oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pomogą rozwijać biznes. Każdy przedsiębiorca będzie mógł odczuć to, jak wspiera rozwój gospodarki. Dlaczego opłacało się podjąć współpracę z Airwallex? Oto odpowiedź:

  • możliwość wydania kart jednorazowego lub wielokrotnego użytku,
  • jedna integracja, która pozwala nie tylko na zarządzenie kartami, ale również ich bieżące monitorowanie,
  • kompleksowe zarządzanie kontami, kartami, a także portfelami walutowymi, jakie posiada duża część inwestorów,
  • możliwość wykonywania płatności online z kart międzynarodowych na lokalne konta z bieżącymi rozliczeniami i cenami prowadzonymi w różnych walutach,
  • możliwość zarządzania ryzykiem walutowym,
  • sprawny przepływ księgowania transakcji walutowych,
  • zarządzanie wielowalutowymi rachunkami biznesowymi, co nie spowoduje, że będzie pojawiała się podwójna konwersja, wiele walut=możliwość wysyłania różnych przelewów bez konieczności obciążania większymi kosztami.

Wiele nowych możliwości, jakie warto wykorzystać, oferując klientom dogodne, lepiej dopasowane rozwiązania. W szczególności, jeżeli mowa jest o wielomilionowych inwestycjach. A te są przecież zawierane każdego dnia. Nie ma się więc co dziwić temu, że 10Clouds tak chętnie otworzyła się na współpracę z tą międzynarodową platformą, która zapewnia tak sprawne usługi płatnicze. 

 

zobacz https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ Stolik pomocniczy na laptopa