Funkcjonalny i zadbany ogród nowoczesny blisko domu!

Jak zaaranżować przestrzeń przydomową, aby posłużyła nam ona jako idealne miejsce wypoczynkowe? Nie trzeba wiele, aby zwykły ogród zmienić w ogród nowoczesny! Taki ogród pozwoli nam nie tylko na relaks – stanie się też przestrzenią idealną do spotkań w gronie rodziny czy znajomych, sprawi, że możliwe stanie się podawanie posiłków na świeżym powietrzu. Jakie meble i dodatki wybrać?

Ogród nowoczesny zaprojektowany zgodnie z trendami!

Jaki powinien być idealny ogród nowoczesny? Z pewnością zadbany, pełen zieleni i dopasowany do naszych potrzeb. Podstawą w nim będą meble wypoczynkowe, które pozwolą na stworzenie punktu centralnego. Ogród nowoczesny możemy wyposażyć w komplety technorattanowe, które w ostatnich latach biją rekordy popularności. Projektanci proponują nam kolekcje, wśród których znajdziemy elementy niezbędne do wypoczynku: sofy narożne, fotele wiszące, leżanki ogrodowe, krzesła, stoliki. Decydując się na meble technorattanowe stawiamy na wysoką jakość – materiał ten jest wysoce odporny na ścieranie, wnikanie brudu czy działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Dodatkowo meble technorattanowe oparte są na lekkich stelażach aluminiowych, które sprawiają, że końcowa waga mebla jest bardzo niska.

Pergola nad naszymi głowami

Chcąc wykreować ogród nowoczesny nie zapominajmy o ochronie przed słońcem. Dzięki eleganckim pergolom możliwe stanie się zadaszenie tarasu czy ogrodu w prosty sposób. Pergole posiadają ruchome dachy, których pozycję regulujemy samodzielnie. Takie dachy sprawiają, że sami decydujemy o tym jak wiele światła wpada pod pergolę.

Pergole wznoszone są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Dzięki zastosowaniu modułowej konstrukcji możliwe jest zadaszenie również obszernych tarasów.

chuck.com.pl dowiedz-sie.com.pl piszemydlaciebie.pl