fotobudka na wesele

Fotobudka na wesele – wynająć, a może… zrobić samodzielnie

Na przestrzeni ostatnich kilku lat fotobudka na wesele stała się prawdziwym przebojem przyjęć weselnych. Ta nowoczesna atrakcja zapewnia uczestnikom nie tylko wspaniałą zabawę, ale również piękną pamiątkę. Uwiecznione przy pomocy fotobudki, przeniesione na papier emocje można z powodzeniem zabrać do domu, odświeżając wspomnienia w dowolnej chwili.

Tradycja fotobudek przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. W USA fotobudki są znane i lubiane już od kilku dekad i pojawiają się niemal na każdym weselu i większej imprezie okolicznościowej.

Wspomnienie weselnej zabawy

Ta wyjątkowa atrakcja zapewnia gościom znakomitą zabawę i wspomnienia w postaci zabawnych, wesołych zdjęć. Goście mogą skorzystać z fotobudki w dowolnej chwili, fotografując się w śmiesznych kapeluszach, okularach, z wąsami czy innymi ciekawymi dodatkami.

Choć fotobudki są coraz popularniejsze, nie wszystkie pary mogą pozwolić sobie na taki wydatek. Koszt wynajęcia fotobudki waha się bowiem od 800 do nawet 3000 zł. Za najniższą kwotę otrzymacie atrakcję na ściśle określony czas (z reguły nie dłuższy niż 2 h). Wybierając najdroższy pakiet będziecie mogli cieszyć się atrakcją przez cala noc, a dodatkowo możecie otrzymać drobne prezenty, takie jak album na zdjęcia czy personalizowane wydruki.

Jeśli z powodu ograniczonego budżetu nie jesteście w stanie zafundować gościom takiej atrakcji, możesz pokusić się o samodzielne zrobienie fotobudki.

Jak tego dokonać? Podpowiadany.

Fotobudka na wesele – jak zrobić ją samodzielnie?

Aby zrobić fotobudkę na wesele, potrzebny będzie kawałek wolnego miejsca, kącik z rekwizytami i gadżetami oraz aparat z samowyzwalaczem. Konieczne będzie także tło, na którym będą fotografować się goście. Może to być to np. gładka, jednobarwna tkanina lub materiał w soczystym, nasyconym kolorze.

Jeśli chcecie, by goście mogli od razu cieszyć się wykonanymi w „fotobudce” zdjęciami,

możecie pokusić się o zakup aparatu do fotografii natychmiastowej. Koszt prostego modelu nie powinien przekroczyć  250-300 złotych.

live url https://beesafe.pl/porady/samochod-do-20-tys/ live url