Zadaszenie tarasu, które ochroni przed słońcem i deszczem

Odpoczynek na świeżym powietrzu to najlepsza forma relaksu, jaką możemy sobie sami podarować. Posiadając ogród czy niewielki taras możemy stworzyć przestrzeń, z której korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie elementy wybrać, aby cieszyć się wspaniałą przestrzenią przez długi czas? Czy wybierając produkty topowych producentów możemy mieć pewność, że będą one tworzone z dużą dbałością o detale?

Piękny taras na wyciągnięcie ręki

Piękny taras składa się przede wszystkim z przestrzeni wypoczynkowej – w tej koniecznie umieśćmy wybrany przez nas komplet wypoczynkowych. Producenci mebli dają nam bardzo szeroki wybór: od klasycznych mebli rattanowych, poprzez nowoczesny design kompletów technorattanowych, aż po innowacyjne wykorzystanie aluminium w zestawach aluminiowych. Ważne jest to, aby meble były wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć, promieniowanie UV. Wykorzystanie materiałów i tworzyw wysokiej klasy będzie gwarancją, że meble będą cieszyć nasze oczy wiele lat.

Piękne pergole na taras i do ogrodu

Jak w sposób funkcjonalny uzupełnić miejsce wypoczynkowe? Najlepszym sposobem będzie wykorzystanie eleganckich pergoli. Takie nowoczesne zadaszenie tarasuz pewnością stanie się powodem, dla którego każdy letni dzień będziemy chcieli spędzać na świeżym powietrzu. Pergole wznoszone są na ekstrudowanych elementach aluminiowych, zabezpieczonych przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy. Poprzez łączenie modułów możliwe jest zadaszenie dowolnej powierzchni. Dachy pergoli tworzone są z tkanin technicznych, odznaczających się pełną wodoszczelnością, odpornością na wnikanie kurzu, promieniowanie UV. Zadaszenie pergoli może być rozwijane manualnie przy pomocy korbki lub też automatycznie, z pomocą dedykowanego pilota.